Obserwatorzy

Google+ Followers

Nowy piasek :)

Wczoraj kupiłam swój pierwszy lakier piaskowy :) A jest to: Wibo, Wow glamour sand numer 4.




Moje spostrzeżenia:

Opakowanie: typowa dla lakieru buteleczka, nie napisali pojemności, ale wydaje się trochę mniejsza niż 11ml (choć mogę się mylić)

Cena: niedrogo - 7.70 zł zapłaciłam, pewnie będzie w promocji po 5zł 

W buteleczce wydaje się czarny z milionem świecących drobinek, w rzeczywistości to taki ciemny grafit (mi się bardzo podoba) i te brokaciki mniej się rzucają w oczy, co jest zaletą, bo jest to świetnie wyważona proporcja, nie wygląda ani tandetnie ani "biednie".
Ogromny plus za konsystencję, trochę się bałam, że lakier będzie trudniejszy niż inne, a z moimi wiecznie trzęsącymi się rękami i ogólnie niezbyt dobrymi zdolnościami manualnymi, byłaby to masakra. Dlatego pozytywnym zaskoczeniem było to, że bardzo wygodnie się nim maluje. Konsystencja idealna, nie rozlewa się po skórkach, ale nie jest trudno go rozprowadzić. Pędzelek niezbyt długi, mam wrażenie, że w połowie buteleczki będzie problem ;) 
Już jedna warstwa całkiem dobrze kryje, ja mam dwie, bo trochę krzywo mi wyszło, więc musiałam to zakryć drugą warstwą, poza tym trochę goło się czuję z jedną :)
Schnie bardzo szybko. Przez przypadek dotknęłam paznokciem do czegoś i już przerażona, że trzeba będzie zmywać i malować jeszcze raz, a tu co? Lakier nieruszony.
Trwałość jak na razie w porządku całkiem, trochę starły się niektóre końcówki, ale jest do niezauważalne, dopóki nie przyglądamy się bardzo dokładnie.

Bardzo polecam ten lakier, naprawdę dobrze zainwestowane 8zł (no, prawie 8).
Czy kupię ten lakier jeszcze raz? Możliwe, ale jeszcze nie teraz, akurat jestem na etapie wybierania się po trzy kolejne, nowe lakiery, a lista zawiera ich dużo więcej, poza tym ogranicza mnie szufladka pełna buteleczek, których zawartość niedługo zgęstnieje niestety, więc najpierw zużyje to, co mam i kupię to, czego jeszcze nie miałam a dopiero potem powtórki :)



9 komentarzy:

 1. dziękuję Wam :)
  mi też się podoba bardzo, lubię takie ciemniejsze kolorki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie miałam jeszcze do czynienia z piaskami z wibo, ale kolor świetny, więc na pewno się za jakiś czas skuszę:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. polecam, kilka osób mi dziś powiedziało, że świetny lakier, więc to nie jest subiektywna opinia :D

   Usuń
 3. Ładny jest, na zdjęciach wygląda mi na granat. Mam chęć na kolejny z tej kolekcji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. próbowałam robić zdjęcia w różnym oświetleniu, różne perspektywy, ale nie udało się tak idealnie oddać koloru rzeczywistego niestety

   Usuń

Bardzo mnie cieszy każdy Wasz komentarz, zapraszam więc, do pozostawienia jakiegoś.
Na Wasze komentarze odpowiadam pod nimi, bo wtedy jest to bardziej zrozumiałe niż wyrwane z kontekstu zdania pod notkami dotyczącymi czegoś zupełnie innego :)
Zawsze chętnie odwiedzam blogi moich komentujących, nie musicie się o to upominać. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...